Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 2 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed

21 - 36 od ukupno 36 oglasa - Prodaja

17
40 000 € 252 €/m²
ažuriran
Lipik, Lipik

159 m2

kat
4
37 000 € 20 €/m²
ažuriran
Donja Stubica, Donja Stubica

1872 m2

kat
5
15 € 0 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre

20537 m2

kat
17
470 000 € 3701 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre

127 m2

2. kat
2
165 000 € 249 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre

662 m2

kat
6
89 000 € 178 €/m²
ažuriran
Pag, Kolan

500 m2

kat
3
944 000 € 250 €/m²
ažuriran
Zagreb, Buzin

3776 m2

kat
10
4 417 000 € 390 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

11327 m2

kat
17
250 000 € 2381 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak

105 m2

2. kat
9
420 000 € 1050 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Mičevec

400 m2

kat
17
310 000 € 2696 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir

115 m2

1. kat
15
128 000 € 115 €/m²
ažuriran
Ražanac, Ljubač

1117 m2

kat
17
480 000 € 1655 €/m²
ažuriran
Pag, Pag

290 m2

kat
4
125 000 € 408 €/m²
ažuriran
Gospić, Centar

306 m2

kat
8
50 000 € 2 €/m²
ažuriran
Lasinja, Prkos Lasinjski

30000 m2

kat
17
50 000 € 125 €/m²
ažuriran
Sutivan, Sutivan

400 m2

kat
Stranica 2 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
Tip ponude Prodaja agencije Fides nekretnine d.o.o. na imovina.net
imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup